O nás

 

Naše filosofie

Naším posláním je kvalifikovaně pomáhat zákazníkům v péči o zrak. K očím zákazníkům se chováme, jako by to byly naše oči. Proto se vždy se snažíme doporučit nejlepší řešení – řešení, které je dobré pro Vás a ne pro nás. Zákazníků si vážíme a jednáme s nimi tak, aby byli maximálně spokojení a vraceli se k nám.

Naše firma působí v oboru již více než 15 let a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici. Oční optika je vedena na vysoce profesionální úrovni a ve všech našich pobočkách se zabýváme se nejen zhotovením dioptrických brýlí (výběr brýlové obruby, poradenství pro zvolení nejvhodnějšího typu dioptrických skel), nebo prodejem slunečních brýlí, ale též vyšetřením zraku optometristou, stanovením oční vady a aplikací kontaktních čoček.

 

Nabízíme

  • prodej a zhotovování korekčních pomůcek zraku
  • prodej slunečních brýlí a kontaktních čoček
  • poradenství při výběru a aplikaci brýlí a kontaktních čoček
  • vyšetření zraku optometristou či očním lékařem
  • opravy brýlí, čištění skel ultrazvukem a další služby

...a to vše s maximální péčí a přátelským přístupem.

1.

Špičkový tým optometristů

 
Spolupracujeme s odborníky, kterým naprosto důvěřujeme. Abychom si byli jisti jejich kvalitou, založili jsme vlastní školicí středisko, kterým všichni procházejí.
2.

Nejpřesnější přístroje pro měření zraku

 
Technika dnes umožňuje věci, které byli ještě před několika lety zázraky. Zrak sám o sobě je zázrakem, který si zaslouží být měřen jen na těch nejcitlivějších strojích.
3.

Pouze ověřené značky brýlí

 
Pro Vaše oči nabízíme značky, za jejichž kvalitou stojíme.

          

Zpět na všechny kategorie