Ohlasy klientů

„Již poněkolikáté jsme navštívili Vaši optiku v Ivančicích. Jsme spokojeni, ba přímo nadšeni přístupem zaměstnanců k zákazníkům. Málokdy se člověk setká s takovou ochotou. Trpělivě s námi vybírají brýle a poradí. I když nejsme místní, rádi se budeme do Optiky Kocandová vracet.”
Marta Chládková,Náměšť nad Oslavou

„Do optiky paní Kocandové jsem se dostal náhodu, když mi praskla obroučka u starých brýlí. Pracovnice mi obroučku nejen ihned a ochotně spravila, ale poradila mi, jak prodloužit její životnost. Po půl roce jsem si u paní Kocandové pořídil nové brýle, na které nedám dopustit. Od té doby se do Optiky Kocandová vždycky rád vracím a posílám tam i svoje známé.”
Karel Veselý, Jihlava

„Když mi před x lety paní doktorka oznámila, že budu muset nosit brýle, byla to pro mě (z pohledu puberťačky) nepřekonatelná katastrofa. Výběr brýlí tenkrát nebyl tak veliký, takže i když se rodiče snažili sehnat to nej, necítila jsem se v brýlích úplně nejlépe.Po nějaké době mi moje kamarádka oznámila, že v Třebíči na náměstí otevřeli novou optiku, která je úplně jiná!Se svoji první výplatou jsem zamířila do Optiky Šárky Kocandové a už jsem nikdy nezapochybovala o tom, že brýle jsou krásným šperkem, dokonalým módním doplňkem a že už bez nich nemůžu být! A za to všechno děkuji právě skvělému personálu třebíčské pobočky, který mě vždy vítá s úsměvem a velmi tpělivě se mnou vybírá, profesionálně radí a pomáhá. Nikdy jsem se zde nesetkala s jediným problémem, vždy mi ve všem vyjdou vstříc a opravdu s nadšením se sem stále vracím. Teď mi volají známí a přátelé a ptají se, kde si kupuji brýle, protože jsou vždy originální, luxusní a s nápadem. Neomylně je posílám do Optiky Kocandová, stejně tak, jako mě před léty poslala moje kamarádka.”
Erika Rothová, Třebíč

„Koupit si sluneční brýle v optice by mě dřív nenapadlo. Vždycky jsem si je pořizoval u stánku. Ale minulý červenec mi při řízení moc nepomohly a málem jsem se vyboural. Proto jsem začal hledat něco lepšího a v optice mi doporučili speciální polarizované brýle pro řidiče. Personál Optiky Kocandová mi pomohl vybrat takové, které mi dobře sedí a vypadají stylově.”
Petr Ambrož, Brno

„Člověk nutně potřebuje ke svému životu víru. Musí věřit svému doktorovi, svému šéfovi, svému manželovi, svým přátelům. Bez důvěry v tyto jmenované je něco špatně. Já mám to štěstí, že mohu věřit firmě Optika Kocandová. Vždy mi dobře poradí, vlídně a nadstandartně obslouží, trpělivě si poradí s mou nerozhodností a bez náznaku netrpělivosti mi nasadí tolik obrub, kolik existuje v naší i světové nabídce, aby došli k závěru, že právě tyto a ne jiné jsou ty pravé ořechové. Vždy se nakonec podaří, že brýle, které by mohly být obecně považovány za handicap, se stanou ozdobou a jedinou chloubou mého obličeje. Za to a za mnohé jiné srdečně děkuje věrná a oddaná zákaznice.”
Alena Pavišová, Ivančice

„Vážená paní Kocandová. Dovolte mi, abych Vám tímto vyjádřila poděkování a také pochvalu za Váš tým pracovníků, konkrétně ve Vaší provozovně, Palackého nám. 24. V roce 2014 jsem pracovala v Ivančicích, a protože jsem potřebovala nové brýle, zastavila jsem se na Vaší provozovně i když v Ivančicích je více optik. Byla to čistě náhoda. Tehdy se mi věnoval pan Lukáš Hájek a věřte, že jeho trpělivost a ochota se mnou neměla mezí. Odcházela jsem tehdy s velmi příjemnými pocity i když jsem byla o 5 000,- Kč chudší, ale šťastná, že mám brýle, které mi sedí a jsou krásné!!! Jak to tak v tomto věku bývá, dva roky uběhly a přišla doba výměny brýlí za silnější. V Ivančicích už nepracuji, nyní jsem v Brně. Nejsem náročný člověk, ani urejpanec, ale personál dvou optik v Brně (ani jedna nebyla Vaše) mne nepřesvědčil o tom, že jsem na správném místě. A tak jsem nelenila, zavolala na Vaší provozovnu do Ivančic a nejbližším spojem se tam rozjela. A výsledek - jsem nadšená z vašich ochotných a milých pracovníků-pracovnic, které dokáží nejen naslouchat, ale hlavně vyjít s úsměvem zákazníkovi vstříc a to nejen tím, že by pozotvírali šuplíky - A NA VYBER SI! Tentokrát mě obsluhovala paní Jarmila Kochrtová a ještě jedna mladá paní. Jsem víc než spokojená, mám krásné nové brýle za přijatelnou cenu a příště (za dva roky či dříve) pojedu zase do Ivančic a vezmu s sebou i manžela a samozřejmě budu Ivančice doporučovat každému! Neberte to prosím jako lichocení a poděkujte za mě ještě jednou Vaším skvělým podřízeným.”
Jana Fialová, Říčany u Brna

„Tato optika je jednoznačně nejlepší na Vysočině! Nabízí široký výběr kvalitních brýlí za přijatelné ceny. Jsou zde milí a velmi vstřícní zaměstnanci, kteří se za každých okolností snaží vyhovět! Stali jste se moji "dvorní optikou", vždy se budu ráda vracet. Patří Vám můj velký dík!”
Jana Necidová, Velké Meziříčí

„Všechen personál třebíčské optiky Šárky Kocandové si mě svojí profesionalitou a přístupem k zákazníkovi získal již před devíti lety. Musím říci, že jsem dosti náročný zákazník, mé brýle musí vždy pevně držet a perfektně sedět. I jejich servis brýlí je naprosto bezkonkurenční a bezchybný. Ačkoliv již pět let bydlím v Brně, tak nákup i servis brýlí řeším jen zde, a když jedeme s dětmi na chalupu nebo k rodičům, tak se tady často zastavím nechat si "vyštelovat" brýle. I moji rodiče a přátelé si zde nechávají zhotovovat a servisovat dioptrické i sluneční brýle a jsou nadmíru spokojeni jak s kvalitou, tak i přístupem. Doufám že tu tito lidé budou ještě dlouho dělat brýle s takovou péčí jako doposud.”
Karel Vavrečka